Columbus Office Center

Columbus Office Center to nowoczesny biurowiec znajdujący się w dynamicznie rozwijającej się części Nowej Huty. Budynek oferuje 7 tys. metrów kwadratowych powierzchni biurowych oraz handlowych wykończonych w najwyższym standardzie .


Columbus jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na powierzchnie biurowe w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Skarbowego, handlowe w centrum osiedla i podąża za inwestycjami zrealizowanymi przez miasto w regionie .

Powierzchnia rozłożona jest na pięciu kondygnacjach w tym jednej podziemnej. Elastyczny plan pięter pozwala na dowolne kształtowanie wnętrz oraz dostosowanie ich wielkości i kształtu lokali do potrzeb najemców.

Columbus Office Center budowany jest zgodnie z najwyższymi standardami dla budynków biurowo-handlowych. Reprezentacyjna recepcja oraz znacząca ilość powierzchni wspólnych (m.in. 3 klatki schodowe) podkreślają przestronnść obiektu i zapewniają odpowiedni prestiż. Ochrona, monitoring oraz elastyczny system kontroli dostępu zapewnia komfort pracy oraz bezpieczeństwo.

Inwestycja została oddana do użytku w pazdzierniku 2014

Co nas wyróżnia


Standard
wysoki standard wykończenia, funkcjonalne przestrzenie wspólne


Komunikacja
łatwy dojazd, oraz sąsiedztwo pętli tramwajowej


Wygoda
recepcja, 3 klatki schodowe z windami


Bezpieczeństwo
Monitoring, ochrona oraz kontrola dostępu
Informacje kontaktowe

Firmy zainteresowane wynajmem powierzchni handlowych bądź biurowych w Columbus Office Center zapraszamy do kontaktu z biurem wynajmu:

Wynajem powierzchni biurowej:
  office@columbus-office.pl
Wynajem powierzchni usługowej:
rent@columbus-office.pl

Pełne informacje kontatkowe w dziale

kontakt

We speak english.

 

Kraków, os. Bohaterów Września 82


Kliknij aby dowiedzieć się więcej o lokalizacji i otoczeniu